Dnes je 21.května 2019

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/bavory.cz/httpdocs/_svatky_cz.php on line 7

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/bavory.cz/httpdocs/_svatky_cz.php on line 16
dnes má svátek: , zítra:
Na úvodní stránku Vytisknout stránku Napište nám Mapa stránek česky english deutsch

O nás


Logo_divadloBavorské ochotnické divadlo bylo založeno v roce 2006. V obci Bavory se začalo opět po dvaceti letech hrát. Díky sponzorským darům se pro bavorské ochotníky vybudovalo divadelní zázemí, tzn. jevištní technika (osvětlení, ozvučení) a portál. Hry, které soubor nastuduje, uvádí nejen na domovské scéně, ale i v okolí.

Režisérkou a scenáristkou bavorského ochotnického divadla je Mgr. Zdeňka Krososková. Soubor se může pochlubit autentickou hudbou. Návrhy kostýmů jsou v kompetenci Markéty Holcové. Za realizaci kulis děkuje Obecnímu úřadu Bavory a jeho zaměstnancům Jaroslavovi Hodulákovi a Miroslavovi Kubánkovi.

O osvětlení a ozvučení jeviště se stará Michaela Šťastná a nápovědou je Ludmila Hroudná.

Bavorský sál má  kouzlo vesnického sálu s jevištěm a vysokými kamny, které v zimním období dotváří atmosféru počátků divadelního obrození.